Kampanja bivšeg američkog predsjednika Donalda Trumpa prikupila je više od 7 milijuna dolara donacija otkako se u četvrtak predao u pritvor uredu šerifa okruga Fulton.
Trump se sam predao u pritvor nakon što je zajedno s još 18 osoba optužen u optužnici od 98 stranica i 41 točki koju je podigla okružna tužiteljica okruga Fulton Fani Willis. Značajno je da je okrug Fulton natjerao Trumpa da se slika, što je bila njegova prva slika od četiri kaznena slučaja s kojima se trenutno suočava.
Trump se u četvrtak prvi put u dvije godine vratio na Twitter, objavivši fotografiju svoje fotografije uhićenja i poveznicu koja upućuje svoje pristaše da doniraju njegovoj kampanji.
“Ako vam ide loše zbog zlokobnih ljudi koji trenutno kontroliraju našu zemlju, nemojte ni pomišljati na donaciju”, stoji na Trumpovoj web stranici. “Ali ako možete, molim vas dajte doprinos istjerivanju pokvarenog Joea Bidena iz Bijele kuće i SPASIMO AMERIKU tijekom ovog mračnog poglavlja u povijesti naše nacije.”
Trumpova kampanja također je prodavala robu s fotografijama fotografije s natpisom “NEMA PREDAJE!”